Post view

Rubber boots sneakers fun in works

Sprawdzanie nocy w pracy.

 

Normalny nietoperz jak zawsze Pokój kontroli kolejowej Godzina. 23:40
Samochód ciągnięty za trąbą otworzył okno, aby dowiedzieć się, kto i poszedł otworzyć drzwi.
Pan Thomas był miłym kontrolerem przystojniaka, zawsze to lubił. Eleganckie fajne małe, które jest niskie.
W rezultacie to mnie nie kręci seksem z mężczyznami, który niedawno przyszedł do mnie na wędkarzy lub facetów w gumowych butach lub wodery.
Jak zwykle siedzę sam na służbie i zmusiłem się do pracy na wodery, które w czasie ekscytacji masturbacją ekscytują ich i wyobrażam sobie, co zrobiłbym z facetem w gumowych kaloszkach.
Pan Thomas wszedł z prośbą o książkę, wszedł do ministerstwa, mijając, i zobaczył brodzików na ławce, a wraz z nimi prezerwatywę. Uśmiechnął się i żartobliwie zapytał, czy coś się nie zatrzymało.
Odpowiedziałem, że nie. Wskazując na prezerwatywę zapytałem ponownie na pewno nie? Znowu nie zakładam dodawania, że gumka zawsze się masturbuje. Chwila ciszy i pytanie, dlaczego elastyczna masturbacja odpowiedziała, że zgięli się jak gumowy penis tak napięty, że wieloryb ciągnie gumę, kładzie głowę i jest fajnie.Był w oszołomionym, ale wciąż wykopanym temacie. Nie wiem, co mu zaoferować. Więc mówi, że może pokazać? Powiedział, że to nie jest właściwe, ale raczej spróbuj w domu. Powiedziałem, że nie puszcza, że muszę coś zrobić, aby zobaczyć jego penisa. Zaproponowałem, że spróbuję tu teraz ze mną, więc mogę się pewnie założyć. Pan Thomas powiedział „tak”, ale będzie to problem, ponieważ on nie wytrzyma i może być problemem. Odkryłem, że mam jego. Porzuciłem propozycję, która jest jak powinna być bezproblemowa i że włożyłem mu penisa. Widziałem wielkie oczy, czekające na jego reakcję lub wpadnięcie do pyska i mnie zjebie, albo się zgadza. Po chwili padło pytanie i jak chcesz to zrobić? jak chcesz, żebym położył twojego penisa?
Szybka była moja odpowiedź, niech Pan pociągnie Rub i z pewnością jest zdolny do tego, co powiedział, ale wątpię, czy możemy spróbować.
Usiadł na krześle, a jego spodnie nie rzuciły kutasa na ironiczny uśmiech, powiedział mi, że zobaczymy, co Pan odniesie dzięki odwadze. Klęczę na krześle prącia w łapie i zacząłem masować skórę super-chłodną, pochodzącą z żołędzi, minęło kilka minut i nic do diabła nie widziałem jego uśmiechu i dodałem, że będzie ciężko. Powiedziałem, że są inne sposoby, by długo nie myśleć szybko pochylił głowę i wziął penisa w jej usta, trochę bronił pana Thomasa, aby odwrócił moją głowę, ale potem dał spokój i poczucie, jak rośnie i puchnie. żeby mnie mocno przycisnąć do ust. (I 189 chłop przybrał na wadze 90-krotny obwód penisa 19 cm 14 cm) Wstrząśnij wielkim wielkim kutasem małym facetem z dużą erekcją Byłem zaskoczony i siódmym niebem. Wyciągnąłem jego penisa z jej ustami, dalej masując i pytam? I co można nałożyć na to, co jest wielkim panem Thomasem, nie uważane za ruch Pana. Ułożyłem go jako prezerwatywę z masturbacją i pokazałem, jak podobał mi się jego trzonek. Zapytał mnie, czy mogę dokończyć to, co zacząłem, czy obciąganie. Wstał z krzesła, kiedy spodnie leżały na ławce, a ja upojnie obciągała jego dużego penisa aż do nasienia. Było super. Świetny żylasty kutas gdzieś około 23 cm może nie 21-22, ale gruba super duża głowa, oczywiście, podczas gdy masowanie i ubieranie prezerwatywy zepsuło całą spermę spadł na mnie w Pan Thomas oszalał ze zdziwienia, że jego sperma łykłem, że polizała jego adiki powiedziała, że nigdy nikt mu tak pięknie podziękował za opatrunek nie myślał kilkanaście razy. Dzisiaj dzięki każdej inspekcji nawet nosi wodery, aby mnie zadowolić. I to jest nasze hasło „
GumowiecSex 03.11.2019 0 245
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Post info
GumowiecSex
Poznań-Gorzów Wlkp, Poland
03.11.2019 (536 days ago)
Rate
0 votes
Actions
Recommend
Categories
Tags - Comma Separated